SĄSIEDZKI PIKNIK NA POWITANIE LATA
🌿 III Sąsiedzki Piknik na Powitanie Lata ☀️ w Ogrodzie Społecznym „Stary Bieżanów”!
📣 Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca,
w godz. 14:00-19:00
Ogród Społeczny „Stary Bieżanów”
przy ul. Lipowskiego 29,
zaprasza na
III Sąsiedzki Piknik na Powitanie Lata! 🥳
🤩 Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych.
🥳🤸♀️ Wesołe animacje, ciekawe warsztaty i pokazy, konkursy i gra terenowa – każdy znajdzie coś dla siebie! 😍
W programie również scena 🎶 muzyczna, loteria fantowa, fotobudka 📸 i oczywiście mnóstwo smakołyków! 😋
👉 Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Szczegółowy program pikniku znajdziecie na profilu 👇
Ogród Społeczny „Stary Bieżanów”
oraz w poście pod linkiem 👇
🌿☀️ Sąsiedzki Piknik na Powitanie Lata to doskonała okazja do poznania ludzi, obok których mieszkamy i wspólnego rozpoczęcia wakacji w atmosferze sąsiedzkiej integracji i dobrej zabawy. 🫶
🍀 Zachęcamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Bieżanów-Prokocim, a także gości z innych części Krakowa, do wzięcia udziału w Pikniku Sąsiedzkim! 🥳
🫶 A Galeria Mozaika, jako jeden z partnerów tego wydarzenia, jak zawsze z dumą i ogromną przyjemnością wspiera inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności. 💓
😍 Do zobaczenia w Ogrodzie Społecznym „Stary Bieżanów”! 🌿
