GALERIA MOZAIKA

ZAPIS DO BAZY

Zapisz się do naszej bazy i pozostań w kontakcie, aby otrzymywać od nas informacje na temat nowości, promocji, oraz wydarzeń w Galerii Mozaika.

Adres email:

Zachęcamy do zaznaczenia zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail

Nr telefonu komórkowego:

Zachęcamy do zaznaczenia zgody na otrzymywanie wiadomości sms

Imię:

Kod pocztowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Snowfinch Sp. z o.o. Kraków Property Sp.J., ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa (właściciela Galerii Mozaika) w celu marketingu produktów i usług w tym przesyłania informacji o nowościach, promocjach i wydarzeniach w Galerii Mozaika. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w obowiązku informacyjnym.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Snowfinch Sp. z o.o. Kraków Property Sp.J., ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa (właściciela Galerii Mozaika) informacji handlowych o nowościach, promocjach i wydarzeniach w Galerii Mozaika z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych za pośrednictwem:
poczty elektronicznej na podany adres e-mail
SMSa/MMSa na podany nr telefonu
Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.